Fakülte ve Daire Başkanlıkları Birim Evrak Sorumluları Listesi
FAKÜLTELER’İN BİRİM EVRAK SORUMLULARI VE DAHİLİ TELEFON NUMARALARI
          BİRİM          SORUMLU   TEL
1. DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ   Birol YENİCE (Fakülte Sekreteri)   4504
  Ayda AKKAYA   1523
2. ECZACILIK FAKÜLTESİ   Tuncay TEZCAN (Fakülte Sekreteri)   3952
  Şakir BAYRAMOĞLU   3297
3. EDEBİYAT FAKÜLTESİ   Yağmur ALTINAY   3916
  Güllü CANLI   3916
4. EĞİTİM FAKÜLTESİ   Metin NOKAY (Fakülte Sekreteri)   4158
  Nazile DUMLUPINAR   1901
  Hayrettin CANLI   4154
5. FEN FAKÜLTESİ   Zeynep ARSLAN   1702
  Gülçin ATIL   1702
6. GÜZEL SANATLAR, TASARIM VE MİMARLIK FAKÜLTESİ   Sedat GÖREN   2500
   
7. HEMŞİRELİK FAKÜLTESİ   Ali İhsan YILMAZ   6-5565
6-3195
   
8. İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ   İlkay ÇİÇEK (Fakülte Sekreteri)   4002
  Değer CİVAOĞLU   5370
9. İLETİŞİM FAKÜLTESİ   Mustafa UNAN   3991
  Prof. Dr. Işıl KARPAT AKTUĞLU (Fakülte Sekreteri )   3990
10. MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ   Mehtap GÜRBÜZ (Fakülte Sekreteri)   2752
   
11. SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ   Nurettin UZUN   3392
  Arife ŞENER   3397
12. SPOR BİLİMLERİ FAKÜLTESİ   Aytül KURUCU (Fakülte Sekreteri)   1279
  Ayşe UZUN   1285
13. SU ÜRÜNLERİ FAKÜLTESİ   Ali DURDAĞI   1293
  Orhan AKIN   1293
14. TIP FAKÜLTESİ   Ahmet GÜLTEKİN (Dekanlık Birim Evrak Sorumlusu)    6-3360 
  Selma BAŞA (Dekanlık ve Hastane Birim Evrak Sorumlusu Şef)    6-3360 
  Nazan TANEL (Hastane Birim Evrak Sorumlusu)   6-1883
15. ZİRAAT FAKÜLTESİ   Selma TANYERİ   2605
  Adil Uğur ÖZDEMİR   2519
  Murat KILIÇ   2519
         
DAİRE BAŞKANLIKLARI BİRİM EVRAK SORUMLULARI VE DAHİLİ TELEFON NUMARALARI
          BİRİM            SORUMLU   TEL
1.  BİLGİ İŞLEM DAİRE BAŞKANLIĞI   Fatma DEMİR   3301
   
2. HUKUK MÜŞAVİRLİĞİ   Fulay GÜNTEKİN   4308
  Süleyman DOĞAN   3541
3. STRATEJİ GELİŞTİRME DAİRE BAŞKANLIĞI   Muhittin SEZGİN   2121
   
4. İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI   Nalan GÖKÇE   2068
  Ezgi BULUT   2116
5. KÜTÜPHANE VE DÖKÜMANTASYON DAİRE BAŞKANLIĞI   Sibel DÜRER   2201
  Semra DAŞBAŞ   2125
  Emel ERDİNÇ   2201
6. YAPI İŞLERİ VE TEKNİK DAİRE BAŞKANLIĞI   Liva YANMAZ   2464
  Çiğdem DEMİRAKÇA   2478
  Ayşegül NİLMERT   4118
  Ecem ÜSTÜNOLAN ŞENER   4261
  Canan SAĞIR   4261
  Soner ATAMAN   2492
  Nuriye Yaşar KIVILCIM   2467
7. SAĞLIK, KÜLTÜR VE SPOR DAİRE BAŞKANLIĞI   Naim ŞENER   1264
  İsmail ÖGE   1264
8. PERSONEL DAİRE BAŞKANLIĞI   Mustafa AKINCI   2025
   
9. ÖĞRENCİ İŞLERİ DAİRE BAŞKANLIĞI   Hüseyin DEMİR   2191
  Şahin OHRİLİ   2191